Tlač

Často kladené otázky

Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky :

Ako sa prihlásim na e-shope?

  • Na e-shope musíte pre prihlásenie zadať registračný email a Vami zvolené heslo použité pri registrácii (heslo z predchádzajúceho e-shopu zostalo zachované, login sa už nepoužíva). V prípade, že Vám heslo nefunguje, možete využiť pre vygenerovanie nového hesla službu "zaslať nové" (nájdete ju po kliknutí na "prihlásenie" v hornej lište) Na registračný email Vám bude zaslané nové heslo (automaticky generované). Nové heslo použijete spoločne s registračným emailom pre prihlásenie. Po uskutočnení prihlásenia sa aktivuje Váš uživateľský profil (v hornej lište sa objaví Vaše meno). Kliknutím na meno sa dostanete k jednotlivým sekciám profilu. Následne tak možete v sekcii "osobné a fakturačné údaje" zmeniť heslo na také, ktoré Vám vyhovuje.

Je stanovená hodnota pre minimálny nákup?

Nie je, vína je možno objednať bez minimálnej hodnoty nákupu a po jednom kuse.

Získám nejaké výhody pri opakovaných nákupoch? Ako funguje bonusový systém?

Áno, pri opakovaných nákupoch máte možnosť zúčastniť sa bonusového systému Global Wines & Spirits. Podmienkou pre využívanie bonusového systému je prihlásenie užívateľského profilu.

Prečítajte si viac sa o našom bonusovom systéme.

Ako uplatním darčekový poukaz a zlavový kupon?

Darčekový poukaz alebo zľavový kupón je možné uplatniť ako jednu z bonusových možností v košíku, vždy iba raz. Minimálna výška objednávky pre uplatnenie zľavového kupónu je 100 CZK s DPH . Na objednávky nižšej hodnoty nemožno zľavový kupón použiť, do hodnoty objednávky sa nenačítajú už zvýhodnené produkty. Darčekové poukazy možno uplatniť bez minimálnej hodnoty nákupu.

Ako dlho trvá dodanie tovaru?

Tovar, ktorý je skladom, dodávame na Slovensko do 5 pracovných dní.

Je možné objednať 1 fľašu?

Áno, v tomto prípade sa objednávka riadi obchodnými podmienkami Global Wines.

Čo znamená základná a zvýhodnená cena? Aký je medzi nimi rozdiel?

Základnou cenou sa rozumie cena do 6.000 Kč s DPH (cca 233 EUR, podla aktuálneho kurzu ). Zvýhodnená cena je cenou veľkoobchodnou a je uplatňovaná, v prípade, že je objednávka vyššia ako 6.000 Kč s DPH. Rozdiel medzi obidvoma cenami je cca 8-12 %.

Ako budem informovaný o dodaní tovaru a je možné upresniť termín dodania?

Telefonickú avizáciu sme pre Vás zaistili prostredníctvom kuriérnej služby, ktorá tovar doručí, e-mailem vás budeme informovat v den převzetí zásilky kurýrní službou.

Vstupujete na stránky s predajom alkoholu. Prosím potvrďte, že už máte 18 rokov.

Ľutujeme, ale osobám mladším ako 18 rokov alkohol nepredávame.