Antinori - TOP Toscana

Do obľúbených

  • TOP vína Antinori z Toskánska. Vrcholom balíčka je slávne "Vino Nobile di Montepulciano La Braccesca", delikátna, nádherná ovocnosť s tónmi horkej čokolády. Druhým tipom balíčka je Villa Antinori Rosso, víno v štýle Chianti, ovocná, šťavnatá chuť s tónmi čerešní, višní a praliniek. "Sabazio" je elegantné, hladké a dobre štruktúrované s nádychom červeného kôstkového ovocia.
  • Prívetivá chuť s tónmi čierneho korenia, zrelých čerešní a badiánu, harmonická trieslovina, to je "Le Maestrelle Toscana Rosso". Biele vína zastupuje rafinovaná Villa Antinori Pinot Bianco, plná a dlhšia chuť s tónmi manga a agátových kvetov. Šesticu dopĺňa osviežujúce Vermentino, s tónmi ananásu, manga a citrusového ovocia. Šesticu dopĺňa Villa Antinori Bianco, svieža, stredne plná s dotykom ananásu, broskýň a mandlí.

91,62 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 68 ks

Antinori - TOP Toscana

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Marchesi Antinori

Antinori má veľmi dlhú a pestrú rodinnú históriu, ktorá trvá už po 26 generácií, a rodina vyrába vína už vyše 600 rokov. Giovanni di Piero Antinori sa stáva v roku 1385 súčasťou "Arte Fiorentina dei Vinattieri". Všetky firemné inovácie v celej histórii si rodina vždy osobne kontrolovala.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť