Kurayoshi Pure Malt 18 rokov Old Japanese Whisky 0,7l + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe Kurayoshi Pure Malt 18 Years Old Japanese Whisky 0,7 l dostanete darček navyše - sadu štyroch štýlových degustačných pohárov na whisky. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Kurayoshi Pure 18YO je whisky škótskeho štýlu s komplexnou a hlbokou chuťou, ktorá zreje v dubových sudoch 18 rokov. Jej chuť začína sladkými sladovými tónmi, ktoré sa pomaly pretavia na suchú a korenenú chuť s elegantným dymovým podkresom.
  • Kurayoshi je butiková japonská whisky vyrábaná v pálenici Matsui v malých dávkach. Tá sa nachádza v pobrežnej prefektúre Tottori, v južnej časti ostrova Honšú. Prefektúra Tottori je povestná tým, že 14% jej rozlohy pokrývajú národné parky. Paliareň Matsui tak môže na výrobu používať krištáľovo čistú podzemnú vodu z pohoria Daisen, čo dáva whisce Kurayoshi jej nezameniteľný charakter.

189,79 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 8 ks

Kurayoshi Pure Malt 18 rokov Old Japanese Whisky 0,7l + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť