Laurenz V. 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 5+1 vynikajúcich rakúskych vín z vinárstva Laurenz V. Zöbing, z regiónu Kamptal. Z vinárstva, ktoré je špecialistom na odrodu Grüner Veltliner. Ako darček dostanete svieže, ľahké a vyvážené Grüner Veltliner Forbidden v hodnote 10,99 EUR, s tónmi šťavnatého hrozna a tropického ovocia. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Lahôdkou je Charming DAC Reserve, s harmonickým ovocným prejavom, jemnou a hladkou chuťou, s tónmi zrelých jabĺk a korenia. Singing je elegantný a korenistý Veltlín, nádych jabĺk, broskýň a citrusových plodov. Friendly má jemnú a šťavnatú chuť, dotyk korenia a minerality. Balíček dopĺňa Forbidden, ktoré je ľahké, dobre piteľné, polosuché a výrazne ovocné.

73,19 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 3 ks

Laurenz V. 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Laurenz V. Zöbing

Aj keď vinárstvo Laurenz V. Zöbing sídli vo Viedni, ich vinice nájdete na 48 ° zemepisnej šírky, podobne ako je to u celosvetovo najznámejšej vinárskej oblasti Bordeaux.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť