TOP Lafite - Rothschild

Do obľúbených

  • Top vína od francúzskej vinárskej legendy, Chateau de Rothschild - Lafite. Skvelé vína z Bordeaux, Languedocu a argentínskej Mendozy. Tipom balíčka je Amancaya Gran Reserva, na poschodí je cítiť čierne ovocie s veľmi dobre integrovaným dubovým drevom, má skvelú rovnováhu a výnimočnú sviežosť. Z Languedocu sme zvolili Blason, v chuti je mäkké, s tónmi horkej čokolády, byliniek a korenia.
  • Altan je krémové víno so zamatovými tónmi a chuťou zrelého ovocia, predovšetkým jahôd a červených bobúľ. Bordeaux zastupuje Les Légendes R, v chuti je teplé, ovocné s nádychom kôstkového ovocia a dreva a Paradis Casseuil, Veľkorysá a dobre štruktúrovaná chuť s bohatými, dobre zakomponovanými trieslovinami. Výber uzatvára Cromas Gran Reserva Cabernet Sauvignon, bohaté víno, jemné tóny tabaku, karamelu, červených čerešní a egrešov.

105,36 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 58 ks

TOP Lafite - Rothschild

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Château Lafite Rothschild

Château Lafite-Rothschild, najslávnejši majetok a víno v oblasti Bordeaux, sa stal pojmom spojeným s bohatstvom, prestížou, históriou, rešpektom a vínom s pozoruhodnou dlhovekosťou.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť