Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Trpělka & Oulehla 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček vinárstva Trpelka & Oulehla. Ako darček dostanete Frankovku rosé, v hodnote 5,99 €. Ovocná chuť s nádychom ríbezlí a malín, pikantný záver. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Na čo sa môžete tešiť?
  • Sauvignon Blanc Karlov, harmonická chuť s tónmi citrusov a hrušiek, Rulandskej šedej so živou kyselinou, nádychom kdoulového kompótu a minerálnym záverom. Pálava je harmonicky zladená, korenistá, s tónmi kandizovaného zázvoru. U Svätovavrineckého objavíte tóny sliviek, černíc a perníkového korenia. Frankovka má typicky odrodovú chuť s tónmi korenia, škorice, intenzívny záver.

Veľká noc s Moravou:  Trpělka & Oulehla 5+1

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Oulehla

Vinárstvo založil v roku 1991 Václav Trpělka a spoločne s Ing. Ľubošom Oulehla sa pustili do poctivej práce, dnes hospodári na 28 ha. Majitelia veria, že keď sa k dielu pristupuje so starostlivosťou a láskou, prejaví sa to v hrozne a konečne aj vo výslednom produkte - víne. V roku 1993 začala výstavba vydutého pivnice a následne lisovne.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť