Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Chandon Garden Spritz + čiapka

Do obľúbených

  • Vychutnajte si pri jesenných lúčoch slnka aperitív Chandon Garden Spritz. Pri nákupe jednej fľaše získate štýlovú čiapku ako darček a budete tak pripravení na zimu. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Tento stopercentne prírodný drink má o polovicu menej cukru ako ostatné značky Spritzu na trhu a je rovno pripravený na podávanie.
  • Štýlový aperitív Chandon Garden Spritz je tvorený kombináciou šumivého vína Chandon z argentínskej Mendozy a horkosladkého pomarančového likéru, vyrobeného zo starostlivo vybraných bylín, korenia a udržateľne vypestovaných pomarančov. Okrem perfektne vyváženej chuti zaujme Chandon Garden Spritz svojim stopercentne prírodným zložením, v celej fáze výroby sa nepoužívajú žiadne umelé arómy ani umelé farbivá.

Chandon Garden Spritz + čiapka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Moët & Chandon

Moët & Chandon, patriaci do skupiny Louis Vuitton, je jedným z najväčších a najprestížnejších producentov v Champagne - ročne vyrobí približne 26 miliónov fliaš.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť