Prečo nakupovať u Global Wines & Spirits

Prečítajte si, prečo sa oplatí nakupovať značková vína u spoločnosti Global Wines & Spirits.

10 dôvodov prečo nakupovať u Global Wines & Spirits

  • ponuka viac než 1.500 druhov vín
  • viac ako 95% vín skladom
  • vína možno objednať bez minimálnej hodnoty nákupu a po jednom kuse
  • každý týždeň nová akčná ponuka
  • bonusový systém pre zákazníkov
  • dodanie tovaru za: Bratislava kurierna služba 4 pracovné dni, ostatné mestá 5 pracovných dní, Uloženka za 5 pracovných dní
  • bezpečnost nákupu na e-shopu overená certifikáciou Asociace pro elektronickou komerci (APEK)
  • dve kategórie cien - základná a zvýhodnená - pri nákupe nad cca 326 EUR (9.000 Kč) s DPH výhodnejšie ceny

Global Wines & Spirits je certifikovaný obchod APEK

Spoločnost Global Wines & Spirits, s.r.o. je od 15.7.2007 členom Asociace pro elektronickou komerci (APEK). V októbri 2007 se stává certifikovaným obchodom APEK.

Konto Bariéry

Od 1.1.2008 je spoločnost Global Wines & Spirits s.r.o. partnerom Nadácie Charty 77, kde podporuje Konto Bariéry.

Konto Bariéry je prvou a doteraz jedinou kontinuálnou zbierkou, ktorej sa už vyše 15 rokov účastnia tisíce darcov, ktorí svojim pravidelným mesačným príspevkom pomáhajú napĺňať a financovať program Konta Bariéry.

Projekt Konta Bariéry je určený hlavne pre handicapovaných občanov a neziskové organizácie. Za 15 rokov činnosti sa rozdelilo viac než 160 miliónov korún a podporilo sa viac než tisíc projektov, ktorých hlavným cieľom bolo zlepšenie života handicapovaných spoluobčanov a ich plnohodnotné zapojenie do spoločnosti.

Global Wines sa v tomto roku rozhodla prispieť čiastkou 1 Kč z každej predanej fľaše prostredníctvom internetového obchodu na Konto Bariéry.

Možno ste tak prostredníctvom Global Wines prispeli aj vy. Na svojom internetovom portáli totiž spoločnost ponúka viac než 1000 druhov overených značkových vín. Každý, kto si tu kúpi fľašu vína, jednou korunou prispel na Konto BARIÉRY. Tieto peniaze putovali na „motomedový šek". To znamená, na drahé rehabilitačné prístroje, ktorých cena závisí od typu. Pohybuje sa však medzi 90 a 150.000.- Kč. Mestský úrad na zaistenie motomedu prispieva, maximálne však do výšky 50% z celkovej ceny. Žiadateľom tak ostáva k doplateniu čiastka, ktorá je pre vačšinu z nich vysoká. Mnohí ľudia s handicapom nedajú na motomed dopustit. Dá sa využiť aj k pasivnému cvičeniu, takže udržuje pohyblivosť na prijateľnej úrovni, zmierňuje poškodenia vyvolané nedostatkem pohybu, pomáhá redukovať krče a mobilizovať zostatkové svalové partie.

Z príspevku na motomed sa raduje 5 žiadateľov. Medzi nimi aj štrnásťročný Honza z Karlových Varov. Má kvadruspastickou formu detskej mozgovej obrny, žije so zdravým bračekom a s mamičkou, ktorá sa o neho nepretržite stará. Honza vyskúšal motomed v liečebni a veľmi mu prospieval. Po dalšej z viacerých operací by ale prístroj potreboval doma. Od spoločnosti Global Wines získal na jeho zakúpenie čiastku 20 tisíc korún.

Konta Bariéry - tiskové centrum / archiv 2009