Prečo nakupovať u Global Wines & Spirits

Prečítajte si, prečo sa oplatí nakupovať značkové vína u spoločnosti Global Wines & Spirits. Patríme medzi najväčších dovozcov a distribútorov vín a destilátov v Českej republike. V ponuke na Slovensku máme skladom cez 1 500 položiek tých najlepších svetových vinárstiev, dostupné za 5 pracovných dní od objednania.

10 dôvodov prečo nakupovať v e-shope Global Wines & Spirits

 1. Ponúkame viac ako 1 500 druhov vín z celého sveta. Napríklad francúzske víno, talianske víno, vynikajúce české a moravské vína. Máme samozrejme červené, biele, ružové víno, champagne alebo portské víno.
 2. Viac ako 95 % vín máme skladom, dodávame kuriérom za 5 pracovných dní, cez Zásielkovňu je balíček u vás za 3 dni.
 3. Máme 11 vlastných kamenných predajní, Praha - Karlín, Anděl, Dejvice, Pražského povstání, Panská, Náměstí Míru, Holešovice, Palmovka, Brno a Ostrava. Navštívte nás.
 4. Pri objednávke od 150 € s DPH je doprava zadarmo, pri nákupe nad 326 € s DPH platia zvýhodnené ceny.
 5. Vína je možné objednať bez minimálnej hodnoty nákupu a po jednom kuse.
 6. Pre stálych zákazníkov máme výhodný bonusový systém.
 7. Každý týždeň nová akčná ponuka.
 8. Bezpečnosť nákupu na e-shope je overená certifikáciou Asociácie pre elektronickú komerciu (APEK).
 9. Zadarmo možnosť objednania tlačeného katalógu vín, viac ako 250 inšpiratívnych farebných strán formátu A4.
 10.  Z každej fľaše prispievame 0,04 € na Konto Bariéry. Nákupom na Global Wines & Spirits tak podporíte dobrú vec.

A to nie je všetko…

 • Náš e-shop je optimalizovaný pre mobilné zariadenia (tablety a "chytré telefóny").
 • Tovar si po objednaní tiež môžete osobne vyzdvihnúť na predajniach Global Wines & Spirits alebo v sieti odberných miest Zásielkovňa (Packeta).
 • Okrem ponuky tovaru nájdete v našom e-shope aj bohaté informácie o krajinách, vinárskych oblastiach a vínach.
 • Pokiaľ si v našom e-shope zaregistrujete zákaznícky účet, môžete novinky, termíny degustácií a akčné ponuky odoberať formou nášho pravidelného newslettra.
 • Používate Facebook? My tiež. Sledujte čo sa deje nové a podporte nás na stránke Global Wines na Facebooku.

Global Wines & Spirits je certifikovaný obchod APEK

Spoločnost Global Wines & Spirits, s.r.o. je od 15.7.2007 členom Asociace pro elektronickou komerci (APEK). V októbri 2007 se stává certifikovaným obchodom APEK.

Konto Bariéry

Od 1.1.2008 je spoločnost Global Wines & Spirits s.r.o. partnerom Nadácie Charty 77, kde podporuje Konto Bariéry.

Konto Bariéry je prvou a doteraz jedinou kontinuálnou zbierkou, ktorej sa už vyše 15 rokov účastnia tisíce darcov, ktorí svojim pravidelným mesačným príspevkom pomáhajú napĺňať a financovať program Konta Bariéry.

Projekt Konta Bariéry je určený hlavne pre handicapovaných občanov a neziskové organizácie. Za 15 rokov činnosti sa rozdelilo viac než 160 miliónov korún a podporilo sa viac než tisíc projektov, ktorých hlavným cieľom bolo zlepšenie života handicapovaných spoluobčanov a ich plnohodnotné zapojenie do spoločnosti.

Global Wines & Spirits sa v tomto roku rozhodla prispieť čiastkou 0,04 € z každej predanej fľaše prostredníctvom internetového obchodu na Konto Bariéry.

Možno ste tak prostredníctvom Global Wines & Spirits prispeli aj vy. Na svojom internetovom portáli totiž spoločnost ponúka viac než 1 500 druhov overených značkových vín. Každý, kto si tu kúpi fľašu vína, 0,04 € prispel na Konto BARIÉRY. Tieto peniaze putovali na „motomedový šek". To znamená, na drahé rehabilitačné prístroje, ktorých cena závisí od typu. Pohybuje sa však medzi 90 a 150.000.- Kč. Mestský úrad na zaistenie motomedu prispieva, maximálne však do výšky 50% z celkovej ceny. Žiadateľom tak zostáva k doplateniu čiastka, ktorá je pre vačšinu z nich vysoká. Mnohí ľudia s handicapom nedajú na motomed dopustiť. Dá sa využiť aj k pasívnemu cvičeniu, takže udržuje pohyblivosť na prijateľnej úrovni, zmierňuje poškodenia vyvolané nedostatkom pohybu, pomáha redukovať kŕče a mobilizovať zostatkové svalové partie.

Z príspevku na motomed sa raduje 5 žiadateľov. Medzi nimi aj štrnásťročný Honza z Karlových Varov. Má kvadruspastickú formu detskej mozgovej obrny, žije so zdravým bračekom a s mamičkou, ktorá sa o neho nepretržite stará. Honza vyskúšal motomed v liečebni a veľmi mu prospieval. Po dalšej z viacerých operací by ale prístroj potreboval doma. Od spoločnosti Global Wines & Spirits získal na jeho zakúpenie čiastku 20 tisíc korún.