Diplomatico Reserva Exclusiva 0,7l se skleničkami

Do obľúbených

  • Rum oceňovaný po celom svete pre svoju lahodnú chuť. Diplomático Reserva Exclusiva je najobľúbenejší venezuelský rum, zmes rumov starých až 12 rokov. Vyznačuje sa hladkým a komplexným profilom a dlhým záverom. Darčekové balenie obsahuje 0,7l fľašu Diplomático Reserva Exclusiva a dva originálne poháre Old Fashioned.
  • S viac ako dvadsiatimi medailami z prestížnych medzinárodných súťaží je jedným z najviac oceňovaných rumov. Tvorca tohto rumu, Maestro Ronero pán Tito Cordero, získal v rokoch 2011 a 2013 ocenenie Golden Rum Barrel za najlepšieho majstra miešača. Okrem toho liehovar Diplomático získal v roku 2013 aj ocenenie Golden Rum Barrel za najlepší liehovar.

45,79 €

65,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 137 ks

Kód produktu: DIPREG

Diplomatico Reserva Exclusiva 0,7l se skleničkami

Popis

Výrobca: Destilerias Unidas
Značka: Diplomatico
Krajina pôvodu: Venezuela

Diplomatico Reserva Exclusiva je blendem rumů vyrobených výhradně na kotlíkových destilačních zařízeních a zrajících v průměru 12 let. Charakteristické pro všechny rumy Diplomatico je sladká, ovocná chuť, ale s ještě vyšší koncentrací a intenzitou. Jedná se o výjimečný rum určený k pomalému upíjení. Držitel ocenění „Best of Category“ v kategorii rumů zrajících 9–15 let – International Rum Festival 2008, Ybor City, Tampa, Florida.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Mohlo by sa vám tiež páčiť