Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Glenmorangie + darček

Do obľúbených

  • Špeciálna akčná ponuka Glenmorangie: pri nákupe jednej fľaše Glenmorangie Original 0,7l a jednej fľaše Glenmorangie Lesanta 0,7l získate darček - štýlový dáždnik. Limitované, max. 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Glenmorangie Original: Whisky pochádza z pálenice v oblasti Highlands, ktorej história siaha až do roku 1843. Aróma je kombináciou citrusov, marhúľ, jabloní, hrušiek a mandarínok, s tónmi škorice a mäty. Veľmi jemná až delikátna chuť, so sviežim a stredne dlhým záverom.
  • Glenmorangie Lasanta: Aróma whisky nesie tóny hrejivého korenia s jemnou čokoládou, hrozienok, medu a karamelu. V chuti nájdeme lahodne sladké sultánky, pomaranče, vlašské orechy a karamelky, ktoré sa spájajú do komplexnej korenenej chuti. Záver je dlhý, s tónmi korenia, pomaranča a čokolády s lieskovými orieškami.

Glenmorangie + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť