Váš košík je prázdný
Samostatne nepredajné
Skladom 59 ks
Kód produktu: B47043
| Výrobca: | Vinařství Gotberg |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Česko |
| Vinárska oblasť: | Moravská a česká vína Mikulovská |
| Obsah alkoholu: | 11 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Polosuché |
| Druh vína: | Biele víno |
| Odroda vína: | Sylvánské zelené |
| Klasifikácia: | Kabinetné víno |
| Konzumácia: | po 1. roku |
| Ročník: | 2025 |
| Dekantácia: | ne |
| Archivácia: | 2 - 4 roky |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Zloženie: | obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 328 KJ / 79 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1,2 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, siričitany
Gotberg se zapsal do vinařské mapy jižní Moravy v roce 2010, kdy představil veřejnosti svoji historicky první kolekci vín. Vinařství vsadilo na přívlastková vína špičkové kvality a zaměřilo se na odrůdy, které do zdejší lokality patří a kterým se zde dobře daří, jako jsou Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muškát moravský, Rulandské šedé, Rulandské modré a další.