La Hechicera + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: K nákupu prémiového kolumbijského rumu La Hechicera 0,7l dostanete poctivú domácu paštétu so srnčím mäsom a vlašskými orechmi v hodnote 5,39 EUR ako darček. Limitované, 3 ks na objednávku, akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Sýto červenohnedá farba. Kávová a čokoládová aróma s tónmi mäty a vanilky. Plná chuť po slivkovom džeme, horkej čokoláde a tabaku s korenenými tónmi chilli, čierneho korenia a škorice. Veľmi hladký, jemný a vybalansovaný rum. La Hechicera Reserva Familiar je kombináciou 12 až 21 ročných rumov zrejúcich v raz použitých sudoch z bieleho amerického dubu.
  • Rum je vyrábaný podľa tradičných metód bývalých španielskych kolónií, skladá sa výhradne z destilátov získaných kontinuálnou destiláciou fermentovanej trstinovej melasy. Rum La Hechicera je vyrábaný pod starostlivým dohľadom kolumbijskej rodiny Riascos po viac ako tri generácie. La Hechicera je španielsky výraz pre kúzelníčku. Je oslavou zvodnej krásy kolumbijskej krajiny, pestrej prírody Karibiku a neodolateľným pôvabom národa.

44,21 €

63,16 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 23 ks

La Hechicera + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť