Bottega Liquore Limoncino 0,7l

Do obľúbených

  • Tradičný taliansky likér limoncello, ktorý sa vyrába z citrónov Femminello. Táto talianska odroda, ktorá sa vyznačuje vysoko kvalitnými esenciálnymi olejmi, kvitne po celý rok. Citróny pre Limoncino od Bottegy sa zberajú na vrchole zrelosti, ručne sa umývajú a lúpu, pričom sa odstraňuje biela (horká) časť citróna a vyberá sa iba žltá kôra, ktorá je bohatá v chuti. Likér je vyrobený z kvalitnej talianskej grappy, vďaka čomu je jedinečný a nezameniteľný.

18,69 €

26,70 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 129 ks

Kód produktu: 115716

Bottega Liquore Limoncino 0,7l

Novinka

Popis

Výrobca: Bottega
Značka: Bottega
Krajina pôvodu: Taliansko

Tradičný taliansky likér limoncello, ktorý sa vyrába z citrónov Femminello. Táto talianska odroda, ktorá sa vyznačuje vysoko kvalitnými esenciálnymi olejmi, kvitne po celý rok. Citróny pre Limoncino od Bottegy sa zberajú na vrchole zrelosti, ručne sa umývajú a lúpu, pričom sa odstraňuje biela (horká) časť citróna a vyberá sa iba žltá kôra, ktorá je bohatá v chuti. Likér je vyrobený z kvalitnej talianskej grappy, vďaka čomu je jedinečný a nezameniteľný.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 30 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, cukor, lieh, macerát z citrónovej kôry, grappa (matolínový destilát), citrónová aróma

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť