Louis XIII. de Rémy Martin 0,7l

Do obľúbených

  • Čistá tmavá jantárová farba. Jemná vôňa zázvoru a muškátového orieška. Základom jedinečnej chuti koňaku Royal je najlepšie hrozno na svete. Dokonalá harmónia kvetov, ovocia a korenia s tónmi jazmínu a mučenky. Filtrácia dodáva tomuto koňaku aj jemné arómy zázvoru, muškátového orieška, fialiek, santalového dreva a medu. Legenda medzi koňakmi s viac ako storočnou históriou.
  • Louis XIII. ako jediný nesie označenie „Ultra Premium Cognac“. Je vrcholným prejavom majstrovstiev všetkých, ktorí sú spojení s jeho vznikom. Louis XIII. nie je iba koňak, je tiež známkou luxusu a kvality. Na predajniach Panská a Brno, M - Palác je k dispozícii "starší" variant tohto cognacu.

3 083,29 €

4 404,70 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 2 ks

Kód produktu: XOUXIII

Nákupem získáte 300 bobulí.

Louis XIII. de Rémy Martin 0,7l

Popis

Výrobca: Rémy Cointreau
Značka: Rémy Martin
Krajina pôvodu: Francie

Čistá tmavá jantárová farba. Jemná vôňa zázvoru a muškátového orieška. Základom jedinečnej chuti koňaku Royal je najlepšie hrozno na svete. Dokonalá harmónia kvetov, ovocia a korenia s tónmi jazmínu a mučenky. Filtrácia dodáva tomuto koňaku aj jemné arómy zázvoru, muškátového orieška, fialiek, santalového dreva a medu. Legenda medzi koňakmi s viac ako storočnou históriou. Louis XIII je jediným koňakom s označením "Ultra Premium Cognac". Je vrcholným prejavom majstrovstva všetkých, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe. Louis XIII. nie je len koňak, ale aj znak luxusu a kvality.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, vínny destilát

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Mohlo by sa vám tiež páčiť