Váš košík je prázdný
9,19 €
12,25 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 8,89 €
Doručenie: 28. 4. po celom Slovensku, 29. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 13 ks
Kód produktu: 97403
| Výrobca: | Žernosecké vinařství |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Česko |
| Vinárska oblasť: | Moravská a česká vína Litoměřická |
| Obsah alkoholu: | 12 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Biele víno |
| Odroda vína: | Müller Thurgau |
| Klasifikácia: | Kabinetné víno |
| Konzumácia: | po 1. roku |
| Ročník: | 2024 |
| Archivácia: | 2-4 roky |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 3 |
| Intenzita: | 3 |
| Zloženie: | obsahuje siričitany |
| Energetická hodnota: | 297 Kj / 71 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 1.2 g |
| z toho cukry: | 0,4 g |
| Tuky: | 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0.1 g |
| Bielkoviny: | 0.5 g |
| Soľ: | 0.01 g |
Hrozno, siričitany