Premium Rum Selection #2

Do obľúbených

  • Prémiový rumový kalendár SELECTION #2 od Global Wines & Spirits. Je to druhá edícia s novou skladbou tých najlepších, prémiových rumov. Jedinečná domáca degustácia pre vás a vašich priateľov. Široké spektrum chutí rumového sveta, od agricol rumov, cez „melasové“ až po netradičné rumové elixíry. 24 vzoriek po 40 ml – dvojnásobnom množstve oproti iným rumovým kalendárom. Pre plnohodnotný chuťový zážitok je súčasťou rumového kalendára degustačný pohár. Hodnotenie vzoriek môžete zapisovať do degustačného listu.
  • Od 1. decembra si budete môcť obohatiť degustáciu o videodegustácii, na ktorej vás navedie QR kód na boku krabičky. Dozviete sa v nich, čím je daný rum zaujímavý a jedinečný. Všetky rumy máme skladom, po ochutnaní si ich môžete u nás ihneď objednať. V kalendári si vychutnáte rumy týchto značiek: Centenario, Depaz, Dos Maderas, El Pasador de Oro, Embargo, Eminente, Flor de Cana, Mama Quilla, Ratu, Remedy a ďalšie.

99,95 € 83,29 €

86,76 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kód produktu: AK2023

Premium Rum Selection #2

Akce Sleva 16 %

Popis

Krajina pôvodu: Viac krajín

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 39.9 %
Objem: 0,96 L
Zloženie: voda, destilát z cukrovej trstiny

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť