Schlumberger + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Festivalu rakúskych vín, degustačný set vinárstva Schlumberger, ako darček od nás dostanete sadu 6 originálnych pohárov na sekt Schlumberger v hodnote 300 Sk. Limitované, max. 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Degustačná súprava pre milovníkov bubliniek - od najznámejšieho rakúskeho suchého sektu Brut Klassik, cez jemné Rosé Klassik Sparkling Spring až po typicky letný aperitív Rosé Ice Secco. Tipom balíčka je Grüner Veltliner Klassik Organic, odrodová špecialita, svieža a šťavnatá chuť s tónmi banánu, grapefruitu a dlhým záverom.

91,54 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 22 ks

Schlumberger + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Schlumberger

Tradičná značka založená v roku 1842 Robertom Schlumberger. Robert po náhlej smrti svojho otca vzdal štúdia a odišiel na skusy do Francúzska. Ihneď sa usídlil v Champagne v jednom z najznámejších domov - Ruinnard Pére et Fils.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť