Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

  • Špeciálny balíček vinárstva Gotberg, z vyhlásených viničných tratí Svidrunk a Panenský kopec. Ako darček dostanete Tramín červený, neskorý zber, v hodnote 9 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Čo vás poteší? Pálava, vlajková loď vinárstvo, plná chuť s tónmi medových plástov a liči. Ľahký a odrodovo čistý ryniak, plné a hebké Rulandskej šedej s vysokým extraktom, všetko dopĺňa príjemné a vyvážené Chardonnay s vôňou žltého banánu a lieskových orieškov a svieži Sauvignon s tónmi broskyňového čaju a žihľavového listu.

Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

Zloženie tohto balíka

Vinařství Gotberg

Gotberg se zapsal do vinařské mapy jižní Moravy v roce 2010, kdy představil veřejnosti svoji historicky první kolekci vín. Vinařství vsadilo na přívlastková vína špičkové kvality a zaměřilo se na odrůdy, které do zdejší lokality patří a kterým se zde dobře daří, jako jsou Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muškát moravský, Rulandské šedé, Rulandské modré a další.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť