Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Gotberg, z vyhlásených viničných tratí Svidrunk a Panenský kopec. Ako darček dostanete Frankovku, výber z hrozna, v hodnote 10 EUR. Výrazná chuť s tónmi sušených sliviek, čučoriedok a horkej čokolády. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Dve Pálavy, vlajková odroda vinárstva. Výber z hrozna, polosladká, mohutná a plná chuť s tónmi kvetín, fialiek a medových plástov. Neskoré zber je suché víno, chuť je plná, ovocná, s krásnou kyselinou v závere. Tramín červený je páčivé a príjemné víno, s nádychom rozkvitnutej ruže. Rizling rýnsky je bohatý na minerály, ľahký, s tónmi citrusov. Rulandské šedé je hebké víno s vysokým extraktom, ovocná vôňa s medovými tónmi. Všetko doplní ovocný Merlot s jemnou trislovinou a tónmi čerešňovej marmelády a horkej

Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Gotberg

Gotberg se zapsal do vinařské mapy jižní Moravy v roce 2010, kdy představil veřejnosti svoji historicky první kolekci vín. Vinařství vsadilo na přívlastková vína špičkové kvality a zaměřilo se na odrůdy, které do zdejší lokality patří a kterým se zde dobře daří, jako jsou Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muškát moravský, Rulandské šedé, Rulandské modré a další.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť