Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Gotberg, z vyhlásených viničných tratí Svidrunk a Panenský kopec. Ako darček dostanete Chardonnay, neskorý zber, v hodnote 10,35 EUR. Víno pôsobí pôsobí mohutným, šťavnatým dojmom, má lahodnú a harmonickú chuť, ovocnú arómu žltého banánu a lieskových orieškov. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo ochutnáte?
  • Dve Pálavy, vlajkovú odrodu vinárstva. Výber z hrozna, polosladká, mohutná a plná chuť s tónmi kvetín, fialiek a medových plástov. Neskoré zber je suché víno, chuť je plná, ovocná, s krásnou kyselinou v závere. Tramín červený je páčivé a príjemné víno, s nádychom rozkvitnutej ruže. Rizling rýnsky je bohatý na minerály, ľahký, s tónmi citrusov. Všetko doplní Rulandské šedé, hebké víno s vysokým extraktom, ovocná vôňa s medovými tónmi.

54,99 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 32 ks

Veľká noc s Moravou: Gotberg 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinařství Gotberg

Gotberg se zapsal do vinařské mapy jižní Moravy v roce 2010, kdy představil veřejnosti svoji historicky první kolekci vín. Vinařství vsadilo na přívlastková vína špičkové kvality a zaměřilo se na odrůdy, které do zdejší lokality patří a kterým se zde dobře daří, jako jsou Pálava, Tramín červený, Ryzlink rýnský, Sylvánské zelené, Muškát moravský, Rulandské šedé, Rulandské modré a další.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť