Váš košík je prázdný
[primyvo zola di manduria]
13,29 €
17,72 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 12,45 €
Doručenie: 7. 4. po celom Slovensku, 8. 4. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom 44 ks
Kód produktu: 652035
| Výrobca: | Vigneti del Salento, Puglia |
|---|---|
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
| Vinárska oblasť: | Italská vína Primitivo di Manduria |
| Obsah alkoholu: | 14.5 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Červené víno |
| Odroda vína: | Primitivo |
| Klasifikácia: | DOC |
| Konzumácia: | po 1. roku |
| Ročník: | 2024 |
| Archivácia: | 2-6 rokov |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 4 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 314 KJ / 75 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 0,8 g |
| z toho cukry: | 0,3 g |
| Tuky: | 0 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | 0 g |
| Bielkoviny: | 0 g |
| Soľ: | 0 g |
Hrozno, siričitany