Antinori - to najlepšie z vinárstva Tormaresca

Do obľúbených

To najlepšie z vinárstva Tormaresca, ktoré patria do "vinárskej rodiny" Antinori. Na svoje si prídu predovšetkým milovníci odrody Primitivo. Vrcholom balíčka je obľúbená "Torcicoda", ktorá v aktuálnom ročníku dostala vynikajúcich 92 bodov od J. Sucklinga. Vo výbere nájdete vína, ktoré sú skvelou "hodnota za peniaze" do 13 EUR. Jemnú a dobre štruktúrovanú chuť ponúkne Neprica Primitivo. Elegantná chuť, jemné triesloviny a tip pre bežnú dennú konzumáciu - to je Neprica Negroamaro. Všetko dopĺňa Tormaresca Chardonnay - lahodné víno s plnosťou "Nového sveta" a eleganciou "Európy".

Celý popis Zkrácený popis

70,33 € 63,30 €

84,40 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Antinori - to najlepšie z vinárstva Tormaresca

Akce Novinka Sleva 10 %

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Marchesi Antinori

Antinori má veľmi dlhú a pestrú rodinnú históriu, ktorá trvá už po 26 generácií, a rodina vyrába vína už vyše 600 rokov. Giovanni di Piero Antinori sa stáva v roku 1385 súčasťou "Arte Fiorentina dei Vinattieri". Všetky firemné inovácie v celej histórii si rodina vždy osobne kontrolovala.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť