Ardbeg Spectacular 0,7l

Do obľúbených

  • Farba krvavého pomaranča. Aróma s výraznými tónmi vonnej levandule prechádzajúca do tónov kadidla, kože a vosku, ktoré sa prelínajú s bohatou vôňou mandlí a orechov, náznak mentolu. V chuti strieda prvotný pocit viskozity v ústach iskrivá explózia slaných a sladkých chutí dymu z rašeliny, eukalyptového oleja, mentolovej čokolády a karamelu, ktoré sa snúbia s údenými pekanovými orechmi a tónmi dechtu. Jemný náznak sladkého hruškového crumble a maslového karamelu.
  • V závere dlhé a trvajúce dozvuky slaného karamelu a chladivej mäty. Ardbeg Spectacular je historicky prvá whisky pálenice Ardbeg, ktorá pred uložením do klasických sudov po bourbone najskôr zrela v vzácnych sudoch po portskom. Tie jej prepožičali tmavší odtieň a bohatšiu chuť a zaslúžili sa o jej mimoriadny chuťový profil.

179,15 €

255,93 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 50 ks

Kód produktu: ARS070

Ardbeg Spectacular 0,7l

Novinka

Popis

Značka: Ardbeg
Krajina pôvodu: Islay, Škótsko

Farba krvavého pomaranča. Aróma s výraznými tónmi vonnej levandule prechádzajúca do tónov kadidla, kože a vosku, ktoré sa prelínajú s bohatou vôňou mandlí a orechov, náznak mentolu. V chuti strieda prvotný pocit viskozity v ústach iskrivá explózia slaných a sladkých chutí dymu z rašeliny, eukalyptového oleja, mentolovej čokolády a karamelu, ktoré sa snúbia s údenými pekanovými orechmi a tónmi dechtu. Jemný náznak sladkého hruškového crumble a maslového karamelu.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 46 %
Objem: 0,70 L
Zloženie: voda, obilný destilát

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť