Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Ron Barcelo Organic 0,7l

Do obľúbených

  • Plná jantárová farba, vôňa karamelizovaných čerešní, kakaa a tabaku.V chuti sa najprv objavia tóny šťavnatého ovocia, potom červeného korenia a pečeného sušeného ovocia v pozadí. V ústach je čisté a príjemné, s dlhým a mäkkým zaobleným záverom. Prvý dominikánsky organický rum pochádza z najstarších a najdivokejších plantáží cukrovej trstiny. Zrel v nových dubových sudoch. Celý proces prebieha podľa najprísnejších pravidiel ekologického poľnohospodárstva.
  • Plantáže cukrovej trstiny sa začali pripravovať pred piatimi rokmi, aby sa zabezpečilo, že v pôde nezostanú zvyšky umelých hnojív. Plantáže sa nachádzajú v oblasti vzdialenej 3 km od liehovaru, takže nehrozí riziko kontaminácie organickej pôdy anorganickou vodou z výroby. Najúrodnejšie časti plantáže cukrovej trstiny pre spoločnosť Barcelo Organic sa nachádzajú v blízkosti rieky a môžu využívať najprirodzenejší zdroj zavlažovania.
  • Na zrenie tohto rumu sa používajú len ekologické kvasinky a nové sudy z amerického duba. Ide o limitovanú produkciu 40 000 sudov, t. j. 240 000 litrov.

Ron Barcelo Organic 0,7l

Popis

Značka: Ron Barceló
Krajina pôvodu: Dominikánska republika

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 37.5 %
Objem: 0,70 L
Počet v kartóne: 6

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť