Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Best of Masi Agricola

Do obľúbených

  • Preslávené talianske vinárstvo z Veneta, Masi Agricola oslavuje 250 rokov. Špecialisti na legendárnej Amarone si pre vás pripravili akčný balíček - platí do 15.2. 2023 alebo do vypredania zásob. "Čiernym" koňom balíčka je Campofiorin Rosso del Veronese alebo "Baby Amarone" - bohaté, okrúhle a zamatové víno, ktoré v aktuálnom ročníku získalo vynikajúcich 92 bodov od Wine Enthusiast.
  • Šťavnatá je "Bonacosta" Valpolicella aj Bardolino "Frescaripa", tá ponúkne tóny višní, bylín a jemný dotyk dreva. Z bielych vín zaujme Masianco s tónmi tropického a kôstkového ovocia, mandlí. Fresco di Masi Bianco organic je novým radom ručne vyrábaných organických vín, s atraktívnymi tónmi ananásu a citrusov. Druhým vrcholom balíčka je "Brolo Campofiorin Oro", bohaté a plné, s nádychom pečeného ovocia, kakaa a vanilky.

Best of Masi Agricola

Akce Novinka Sleva 13 %

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Masi Agricola

Svetoznáme vinárstvo, založené v 18. storočí, patriaci rodine Boscaini už po šesť generácií. Základnou myšlienkou výroby vína je zdôraznenie osobitosti jednotlivých vín pri zachovaní charakteru Veneto. V Masi Agricola sa spracovávajú hrozno z vlastných viníc pomocou starých tradičných techník aj pomocou supermoderné technológie.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť