Bestsellery: červené do 14 EUR

Do obľúbených

  • Vybrali a vyskúšali sme najlepšie červené vína do 14 EUR, bestsellery jednotlivých regiónov. Na čom si pochutnáte? Jedno z najkrajších vín našej ponuky v tejto kategórii - Quinta dos Aciprestes, znamenitá štruktúra, príjemný tanín, tóny hrozienok, sliviek a čerešní. Z Rioja zamatovej Altos Ibericos Crianza s tónmi ovocia, malín, dymu a korenia. Bohaté, silné a intenzívne je "Baby Amarone", Campofiorin Rosso del Veronese
  • Z južného Francúzska, z vinárstva patriacej k Rothschild - Lafite je to Blason d´Aussiéres, mäkké a prístupné víno s tónmi horkej čokolády, byliniek a korenia. Montepulciano d´Abruzzo má plnú, ovocnú chuť s výraznou, ale harmonickou trieslovinou a tónmi lesných plodov a sušených sliviek. Všetko doplní Kaiken Terroir Malbec a jeho hladká chuť s nádychom sliviek a korenia, vynikajúca k červeným mäsám.

76,50 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 7 ks

Bestsellery: červené do 14 EUR

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť