Cubical Premium London Dry Gin 0,7l

Do obľúbených

100% (1)

  • Trikrát destilovaný gin, ktorý okrem borievky a vybraných bylín využíva aj exotické citrusové plody, aby dodal Cubical Premium nezameniteľný charakter. Chuť tohto ľahkého ginu je najprv charakteristická borievkou a nádychom mandlí. V závere sa potom rozvinú tóny exotických citrusov z Buddhovej ruky (jedného z najvzácnejších citrusových plodov), bergamotu a sladkého pomaranča.
  • Budhova ruka je citrusová varianta pochádzajúca z východu. Vzhľad citrusov je veľmi nezvyčajný, pretože sú rozdelené do tvarov pripomínajúcich ľudské prsty. Vďaka svojej aróme a jemnej chuti je veľmi vyhľadávaný do koktailov, ktorým dodáva jemný nádych exotiky. Hrubá kôra je bohatá na éterické oleje, ovocie je veľmi aromatické a nie je také horké ako iné citrusové plody.

33,29 €

47,56 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Kód produktu: GBP070

Cubical Premium London Dry Gin 0,7l

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Cubical
Krajina pôvodu: Španielsko

Třikrát destilovaný gin, při jehož výrobě se kromě jalovce a výběru z bylin používají i exotické citrusové plody, které ginu Botanic Premium dodávají jeho nezaměnitelný charakter. V chuti tohoto lehkého ginu nejprve ucítíte charakteristický jalovec a dotek mandlí. V závěru se pak rozvine nádech exotických citrusů budhovy ruky (jeden z nejvzácnějších citrusů), bergamotu a sladkého pomeranče. Botanic Premium Gin se výborně hodí k přípravě míchaných drinků, mezi jehož klasické zástupce patří především Gin&Tonic. Buddhova ruka je varianta citrusu pocházející z Východu. Toto ovoce, jehož silná kůra je bohatá na esenciální oleje, je velmi aromatické a není tak hořké jako jiné druhy citrusů. Díky svému aroma a jemné chuti je velmi žádáno do koktejlů, kterým dodává delikátní nádech exotiky. Vzhled citrusu je velmi neobvyklý, neboť je rozdělen do tvarů připomínajících lidské prsty. V buddhistických chrámech se užívá jako náboženská obětina. Podle legendy dává Buddha přednost těm plodům, které mají tvar dlaně se sevřenými prsty, jakožto symbol modlitby.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Hodnotenia a komentáre (1)

100%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.
Overený zákazník - zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý tovar skutočne zakúpil.
Neoverený zákazník - nezaisťujeme, či zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý produkt skutočne zakúpil.

  • Overený zákazník

    Radek Ogrocki , hodnotenie: 100%

    17.11.2017

    Jemná lehká chuť

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť