Bruichladdich The Classic Laddie 0,7l v boxu

Do obľúbených

  • Zlatá farba, vo vôni cítiť čerstvo natrhanú lúku a čerešňové kvety. Chuť je jemná s nádychom zrelého ovocia. Nesladovaná jednosladová škótska whisky z liehovaru Bruichladdich. Vyrába sa zo 100 % škótskeho jačmeňa, pomaly sa destiluje a dozrieva v sudoch z amerického duba v zálive Lochindaal na ostrove Islay.
  • Liehovar Bruichladdich kladie veľký dôraz na prírodné suroviny a miestne podnebie. Vďaka tomu si značka buduje silnú pozíciu ako netradičná whisky, ktorá uspokojí aj tých najnáročnejších znalcov whisky.

49,15 €

70,21 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 92 ks

Kód produktu: BRUCLA

Bruichladdich The Classic Laddie 0,7l v boxu

Popis

Výrobca: Bruichladdich Distillery CO Ltd.
Krajina pôvodu: Islay, Škótsko

Whisky vytvořil master blender Jim McEwan z jednotlivě vybraných sudů, tak aby vynikl klasický a elegantní styl palírny Bruichladdich. Je vyrobena 100% ze skotského ječmene, pomalu destilovaná a po celou dobu zrající na březích jezera Lochindaal v kvalitních sudech z amerického dubu, bez rašelinového charakteru. Sladká vůně whisky s tóny máty přecházející do tónů čerstvě řezaných lučních květin. Chuť sladkého dřeva a ječmene, v závěru kombinace zralého ovoce a třtinového cukru.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 50 %
Objem: 0,70 L
Počet v kartóne: 6

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Mohlo by sa vám tiež páčiť