Canaima Gin 0,7l

Do obľúbených

  • Počiatočnú rovnováhu medzi citrusovými a zemitými vôňami po chvíli doplní borievka, ktorá spolu s ďalšími rastlinami prináša mierne korenistý záver. V chuti sa ako prvá prejaví ľahká sladkosť pomarančovej kôry a tropického ovocia, po ktorej nasledujú bylinné tóny, ktoré sa rozvinú do plnej chuti. Záver je sladký, hladký a korenistý s tónmi korenia a teplým dotykom škorice.
  • Inšpiráciou pre gin bola nedotknutá príroda amazonského dažďového pralesa, ktorý oplýva rozmanitými jedinečnými rastlinami a stále ho obýva etnická skupina známa ako Pemon. Títo pôvodní obyvatelia žijú v harmónii s prírodou a svoje cenné vedomosti si odovzdávajú z generácie na generáciu. Základom ginu je 19 rastlinných látok, ktoré sa macerujú a destilujú oddelene. Nechávajú sa 2 až 7 dní v neutrálnom obilnom alkohole a potom sa destilujú v tradičnom medenom kotlíkovom destilačnom prístroji.

31,19 €

44,56 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 59 ks

Kód produktu: CAG070

Canaima Gin 0,7l

Popis

Krajina pôvodu: Venezuela

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 47 %
Objem: 0,70 L
Počet v kartóne: 6

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť