Centenario Rum 1985 Second Batch

Do obľúbených

  • Rok 1985 nie je len číslo. Vtedy sa to všetko začalo. Pred 37 rokmi si v Kostarike stanovili veľký cieľ - vytvoriť jeden z najlepších rumov na svete. Tento cieľ sa každoročne plní a odráža sa v každom variante rumu, ktorý sa v liehovare zrodí. Po prvej verzii Centenario 1985, ktorá bola vydaná v roku 2020 na oslavu 35. výročia založenia spoločnosti, teraz prichádza "Second Batch", druhá várka vybranej zmesi, opäť v limitovanom množstve.
  • Majster miešač použil na výrobu tohto rumu iba rum, ktorý zrel v sudoch po škótskej whisky z Nížin, takže v porovnaní s predchádzajúcou verziou prináša úplne nový chuťový zážitok. Starostlivo vybrané sudy boli prepravené zo Škótska do Kostariky. Tu boli naplnené jedinečnou zmesou rumov, ktoré potom dozrievali v kostarickom dažďovom pralese. Výsledkom je vzácny rum s vôňou sušeného ovocia, kávy, vanilky a dreva. V chuti sa potom objavia tóny mandlí a kávy v dokonalej harmónii so slabým nádychom čokolády.

44,15 €

63,07 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 183 ks

Kód produktu: CENT85

Centenario Rum 1985 Second Batch

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť