Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Chivas Regal Royal Salute 21 YO The Peated Blend + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe Chivas Regal Royal Salute 21YO The Peated Blend 0,7l dostanete prémiovú paštétu so srnčím mäsom ako darček. Limitované, 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Hlboká a zlatistá jantárová farba. Vyvážená vôňa s tónmi sladkého pomaranča a broskyne, ktoré sa dokonale miešajú s tlejúcimi uhlíkmi z ohňa. Šťavnatá chuť sladkej hrušky, čerstvých lieskových orieškov, spálenej pomarančovej kôry dokonale doplnená aromatickou dymovou rašelinou. Harmonická dymová whisky s tónmi bohatého ovocia a dotykom korenia.
  • 21-ročná The Peated Blend od spoločnosti Royal Salute je starostlivo vytvorenou kombináciou vzácnych whisky z liehovarov, ktoré sa už nevyrábajú, spolu s výberom výnimočných sladových a obilných škótskych whisky. Master Blender Sandy Hyslop zo spoločnosti Royal Salute ručne vybral len tie najpôsobivejšie likéry zo svojej zbierky sudov, aby vytvoril túto vzácnu edíciu. Táto nenahraditeľná zmes je uložená v nádherne spracovanej porcelánovej fľaši.

Chivas Regal Royal Salute 21 YO The Peated Blend + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Chivas Regal

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť