Cihuatán Xaman XO 0,7l

Do obľúbených

  • Zlatá až tmavá jantárová farba. Vôňa a chuť s tónmi sliviek, klinčekov, kože, grilovaného ananásu a slaniny s panelom (stuhnutá šťava z cukrovej trstiny). Šestnásťročný rum, ktorý zrel 15 rokov v sudoch z amerického bourbonského duba a 1 rok v sudoch vyrobených z mayského stromu Ceiba (vlnovník), ktorý je v údolí El Salvadoru považovaný za posvätný a dodáva rumu plný a zvodný charakter.
  • Rumy Cihuatán sa ručne vyrábajú v rovnomennom údolí v Salvadore, v liehovare založenom v roku 2004, ktorý je jediným liehovarským závodom v krajine a na ktorý dohliada majsterka miešania Gabriela Ayala. Cihuatán Xaman je dokonalou poctou dedičstvu Mayov. Jej názov bol inšpirovaný mayským bohom Polarisom, ktorý bol ochrancom údolia Cihuatán. Xaman bol odjakživa najjasnejšou hviezdou na oblohe, ku ktorej sa Mayovia obracali o radu a múdrosť.

103,75 €

148,21 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 23 ks

Kód produktu: CIHUXO

Cihuatán Xaman XO 0,7l

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 40 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť