Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Crozes-Hermitage "Domaine de Thalabert", 2012

Do obľúbených

[króz ermitáž domén de talabér]

  • Komplexní, živá a intenzivní vůně, která je podpořena tóny červeného rybízu, švestek, brusinek a živočišnosti. Plná, dlouhá, elegantní a extraktivní chuť s tóny třešní v hořké čokoládě a červeného peckovitého ovoce s dlouhým a vyrovnaným závěrem.
  • Druhé nejslavnější víno od vinařství Jaboulet. Hrozny pocházejí z vinic, jejichž stáří je 40 až 60 let. Doporučujeme podávat s výraznější zvěřinou.
  • 12 měsíců zrání v dubových sudech
  • Syrah
  • 2012

Crozes-Hermitage "Domaine de Thalabert", 2012

Popis

Výrobca: Paul Jaboulet Ainé
Vinárska oblasť: Francouzská vína » Côtes du Rhône

Druhé nejslavnější víno od vinařství Jaboulet. 100% Syrah pocházející z vinic, jejichž stáří je 40 až 60 let. Tmavě rudá barva se světlými odlesky. Komplexní, živá a intenzivní vůně, která je podpořena tóny červeného rybízu, švestek, brusinek a živočišnosti. Plná, dlouhá, elegantní a extraktivní chuť s tóny třešní v hořké čokoládě a červeného peckovitého ovoce s dlouhým a vyrovnaným závěrem. Doporučujeme podávat s výraznější zvěřinou.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 13.5 %
Objem: 0,75 L
Obsah cukru: Suché
Druh vína: Červené víno
Odroda vína: Syrah (Shiraz)
Klasifikácia: AOC
Konzumácia: po 6. roku
Ročník: 2012
Dekantácia: ano
Archivácia: 8-10 let
Počet v kartóne: 6
Kategória, trieda: 6
Intenzita: 5
Zloženie: obsahuje siřičitany

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Paul Jaboulet Ainé

Vinárstvo patrí medzi špičku výrobcov z Côtes-du-Rhône. Jeho svetoznáma vína nedostávajú nižšie hodnotenie ako 91 bodov zo 100. Vinárstvo bolo založené v roku 1834 Paulom Jabouletem. Počas dlhej histórie vo vedení firmy dala rodina Jaboulet dohromady vinice v najprestížnejších oblastiach Severnej Rhône.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť