Cubical Ultra Premium London Dry Gin 0,7l

Do obľúbených

86% (3)

 • Prémiový štyrikrát destilovaný gin s vyšším obsahom alkoholu 45 %. Pri výrobe sa používa viac ako desať druhov exotického ovocia a vybrané bylinky (napr. mäta, harmanček, aníz, koriander, tymián, kardamón, borievka, mandarínka, citrón), ktoré ginu dodávajú jemnú a elegantne vyváženú chuť.
 • Najprv ucítite sviežu vôňu citrusov Budhovy ruky (jeden z najvzácnejších citrusových plodov) a sladkého pomaranča. Potom vás prekvapí jemná chuť, v ktorej sa príjemne snúbi ľahká aróma exotických citrusov so zemitou chuťou borievky a kardamónu. Záver je mierne kvetinový s nádychom pomarančového kvetu. Cubical Ultra Premium Gin je ideálny na prípravu moderných verzií miešaného nápoja Gin & Tonic, do ktorého sa pridávajú uhorky, bobule borievky alebo kúsky sladkého drievka.
 • Budhova ruka je citrusový variant pochádzajúci z východu. Toto ovocie, ktorého hrubá kôra je bohatá na esenciálne oleje, je veľmi aromatické a nie je také horké ako iné druhy citrusov. Vzhľad citrusu je veľmi nezvyčajný, pretože je rozdelený do tvarov pripomínajúcich ľudské prsty. Používa sa ako náboženská obeta v budhistických chrámoch. Podľa legendy Budha uprednostňuje tie plody, ktoré majú tvar dlane so zopnutými prstami ako symbol modlitby.

41,65 €

59,50 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 110 ks

Kód produktu: GBU070

Cubical Ultra Premium London Dry Gin 0,7l

Bestseller

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Cubical
Krajina pôvodu: Španielsko

Prémiový čtyřikrát destilován gin s vyšším podílem alkoholu 45%. Při výrobě je použito více než deset exotických plodů a vybraných bylin (např. máta, heřmánek, anýz, koriandr, tymián, kardamon, jalovec, mandarinka, citron), které ginu zaručují jeho jemnou a elegantně vyváženou chuť. Nejprve na vás dýchne svěží vůně citrusů budhovy ruky (jeden z nejvzácnějších citrusů) a sladkého pomeranče. Následně vás překvapí delikátní chuť, kdy se lehké aroma exotických citrusů příjemně snoubí se zemitou chutí jalovce a kardamomu. Závěr je lehce květinový s nádechem pomerančového květu. Botanic Ultra Premium Gin se výtečně hodí k přípravě moderních verzí míchaného nápoje Gin&Tonic, do kterých se přidává okurka, plody jalovce nebo kousky lékořice. Buddhova ruka je varianta citrusu pocházející z Východu. Toto ovoce, jehož silná kůra je bohatá na esenciální oleje, je velmi aromatické a není tak hořké jako jiné druhy citrusů. Díky svému aroma a jemné chuti je velmi žádáno do koktejlů, kterým dodává delikátní nádech exotiky. Vzhled citrusu je velmi neobvyklý, neboť je rozdělen do tvarů připomínajících lidské prsty. V buddhistických chrámech se užívá jako náboženská obětina. Podle legendy dává Buddha přednost těm plodům, které mají tvar dlaně se sevřenými prsty, jakožto symbol modlitby.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 45 %
Objem: 0,70 L

Hodnotenia a komentáre (3)

86%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.
Overený zákazník - zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý tovar skutočne zakúpil.
Neoverený zákazník - nezaisťujeme, či zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý produkt skutočne zakúpil.

 • Overený zákazník

  Tomáš Rynekr , hodnotenie: 60%

  08.12.2017

  Subjektivně: Otestovali jsme jej s přáteli a shodli se, že je tento zvláštní kousek chuťově někde mezi giny OMG, OMFG, Hendrick´s, Monkey 47 a....světe div se, vodkou. Náběh i střed byl velice zajímavý, ale konec prostě do vodky, a to poměrně výrazně. Onu koncovku nepřebily ani pozdější kombinace různých, chuťově výrazných toniků. Pro někoho určitě příjemné zpestření, pro někoho možná méně.
 • Overený zákazník

  Vladimír Rozhon , hodnotenie: 100%

  17.04.2014

  Nádhera! Vyvážená chuť s krásným dlouhým dozvukem. Rozhodně bych jej s ničím nemíchal.
 • Overený zákazník

  Václav Gadlina JUDr. , hodnotenie: 100%

  24.02.2014

  Výrazná vůně jalovce, jemné podtón pomeranče. Přesto že má vyšší obsah alkoholu, je to lahodný nápoj. Do toniku bych ho nedal.

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť