Váš košík je prázdný
[dartynji grán klasik]
7,29 €
9,72 €/l
Získajte lepšiu cenu Nakúpte nad 300,00 € s DPH a získajte lepšiu cenu 6,95 €
Doručenie: 4. 6. po celom Slovensku, 5. 6. na výdajných miestach Packety Zobraziť dostupnosť v 14 predajniach Skladom > 200 ks
Kód produktu: 379201
| Krajina pôvodu: | Francie |
|---|
| Obsah alkoholu: | 0 % |
|---|---|
| Objem: | 0,75 L |
| Obsah cukru: | Suché |
| Druh vína: | Šumivá vína |
| Konzumácia: | do 3 rokov |
| Počet v kartóne: | 6 |
| Kategória, trieda: | 3 |
| Intenzita: | 4 |
| Zloženie: | obsahuje siřičitany |
| Energetická hodnota: | 109 Kj / 26 Kcal |
|---|---|
| Sacharidy: | 6,4 g |
| z toho cukry: | 5,8 g |
| Tuky: | < 0.5 g |
| z toho nasycené mastné kyseliny: | < 0.1 g |
| Bielkoviny: | < 0,5 g |
| Soľ: | < 0,01g |
Dealkoholizované šumivé víno, oxid uhličitý, konzervant E242, oxid siričitý, stabilizátor arabská guma