Depaz Cuvée Papao + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe Depaz Cuvée Papao 0,7l dostanete sadu šiestich originálnych degustačných pohárov Depaz ako darček. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Osviežujúca, krištáľovo čistá farba. Vôňa čerstvej cukrovej trstiny v kombinácii s tónmi limetkového kvetu a medu. Kvetinová chuť, napriek tomu svieža, zanechávajúca v ústach doznievajúci pestrú paletu. Pomalý proces destilácie prebiehal pod pozorným dohľadom skúseného blend mastera, aby výsledný rum bol chuťovo a aromaticky bohatý, a zároveň jemný a hladký na poschodí.
  • Tento vynikajúci rum je pomenovaný podľa špecifickej časti trstinovej plantáže spoločnosti Depaz nazývanej Papao, ktorá sa nachádza priamo na pobreží Martiniku. V časti plantáže Papao rastie modrá cukrová trstina, ktorá vďaka bohatej sopečnej pôde ostrova a celoročnému slnečnému svitu prenáša do rumu svoje opojné vône a chute. Trstina pre tento rum bola zozbieraná na vrchole sezóny 2020.

37,45 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 65 ks

Depaz Cuvée Papao + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť