Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Depaz Cuvée Papao + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe agricole rhumu Depaz Cuvée Papao 0,7l dostanete sadu šiestich originálnych degustačných pohárov Depaz ako darček. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Osviežujúca, krištáľovo čistá farba. Vôňa čerstvej cukrovej trstiny v kombinácii s tónmi limetkového kvetu a medu. Kvetinová chuť, napriek tomu svieža, zanechávajúca v ústach doznievajúci pestrú paletu. Pomalý proces destilácie prebiehal pod pozorným dohľadom skúseného blend mastera, aby výsledný rum bol chuťovo a aromaticky bohatý, a zároveň jemný a hladký na poschodí.
  • Tento vynikajúci rum je pomenovaný podľa špecifickej časti trstinovej plantáže spoločnosti Depaz nazývanej Papao, ktorá sa nachádza priamo na pobreží Martiniku. V časti plantáže Papao rastie modrá cukrová trstina, ktorá vďaka bohatej sopečnej pôde ostrova a celoročnému slnečnému svitu prenáša do rumu svoje opojné vône a chute. Trstina pre tento rum bola zozbieraná na vrchole sezóny 2020.

Depaz Cuvée Papao + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť