Depaz Single Cask 2011 + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: pri nákupe agricole rhumu Depaz Single Cask 2011 0,7l dostanete sadu 6 originálnych pohárov Depaz ako darček. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Tento rum zlatistej farby s medenými odleskami ponúka elegantnú, ale výraznú vôňu, snúbiacu broskyňu a čerstvé marhule, ktorá sa postupne rozvíja v opojné tóny sušených sliviek a fíg, doplnených sladkým korením, medom, sladkým drievkom a čokoládou. Výrazný, hlboký, ľahko hodvábny pocit v ústach. Pekná rovnováha medzi trieslovinami, kyslou sviežosťou a šťavnatosťou ovocia.
  • Pre túto novinku z kolekcie „Depaz Single Casks Limited“ uložil master blender agricole rum z úrody roku 2011 v 10 výnimočných, starostlivo vybraných sudoch, ktoré sú vyrobené z dreva storočných francúzskych zimných dubov. V týchto sudoch zrel rum 10 rokov.

135,39 €

193,41 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 60 ks

Depaz Single Cask 2011 + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť