Dos Maderas P.X. 5+3 3l

Do obľúbených

100% karibský trstinový rum, ktorý najprv zrel 5 rokov v Karibiku v sudoch z amerického bieleho duba. Po tomto čase sa rum prepraví loďou do vinárstva Williams & Humbert v Andalúzii v Španielsku. V meste Jerez rum prechádza záverečnou fázou dozrievania v trvaní 3 rokov v sudoch, v ktorých pôvodne dozrievalo medzinárodne oceňované 20-ročné sherry "Dos Cortados". Výsledkom je rum výnimočnej kvality - posúďte sami.Viac informácii na www.rondosmaderas.com

Celý popis Zkrácený popis

124,15 €

41,38 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 6 ks

Kód produktu: 98353

Dos Maderas P.X. 5+3 3l

Popis

Výrobca: Williams & Humbert
Značka: Dos Maderas
Krajina pôvodu: Viac krajín

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 37.5 %
Objem: 3,00 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť