Dos Maderas P.X. 5+5 0,7l + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Rumového festivalu GWS: pri nákupe 1 ks Dos Maderas P.X. 5+5 0,7l dostanete ako darček sadu 2 originálnych pohárov Dos Maderas. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Prémiový blend karibských rumov. Zrenie je rozdelené do troch fáz. Prvých 5 rokov zreje v dubových sudoch priamo v Karibiku. Potom je prevezený do Španielska, kde zreje v pivniciach vinárstva Williams & Humbert. Najskôr 3 roky v sudoch po suchom sherry Dos Cortados a na záver 2 roky v sudoch po sladkom sherry Don Guido z odrody Pedro Ximénez. Dos Maderas 5+5 má harmonickú vôňu s dotykom hrozienok a fíg. Chuť je veľmi jemná, komplexná a hrejivá.

34,95 €

49,93 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Dos Maderas P.X. 5+5 0,7l + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť