Dos Maderas set I. + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Rumového festivalu GWS: pri nákupe 1 ks Dos Maderas P.X. 5+5 box 0,7L a 1 ks Dos Maderas Atlantic 0,7l dostanete ako darček Dos Maderas Seleccion 20cl v hodnote 13,90 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Dos Maderas P.X. 5+5 je prémiový blend karibských rumov. Chuť je veľmi jemná, komplexná s dotykom hrozienok a fíg. Rum je starený 10 rokov, na záver 2 roky v sudoch po sladkom sherry Don Guido z odrody Pedro Ximénez. Atlantic je novinka, zmes 5 ročných rumov z Guyany a Barbadosu, ktorá sa dostará v pivniciach vinárstva Williams & Humbert v Jereze na juhu Španielska. Elegantná chuť so zamatovou textúrou na poschodí, s tónmi duba a korenia a nádychom vanilky, medu, karamelu a pražených orieškov.

63,70 €

39,81 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Dos Maderas set I. + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť