Dos Maderas set II. + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Rumového festivalu GWS: pri nákupe 1 ks Dos Maderas P.X. 5+5 box 0,7L a 1 ks Dos Maderas Seleccion 0,7l dostanete ako darček Dos Maderas Seleccion 20cl v hodnote 13,90 €. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Dos Maderas P.X. 5+5 je prémiový blend karibských rumov. Chuť je veľmi jemná, komplexná s dotykom hrozienok a fíg. Rum je starený 10 rokov, na záver 2 roky v sudoch po sladkom sherry Don Guido z odrody Pedro Ximénez. Dos Maderas Selección vzniká zmiešaním prémiového rumu Dos Maderas 5 +5 PX s tými najlepšími desaťročnými rumami z Barbadosu a Guyany. Vďaka tomu sa vám najprv na poschodí rozvinie suchá chuť 10-ročného karibského rumu, ktorá pozvoľna prechádza do jemných sladkých tónov po sherry Pedro Ximénez.

85,40 €

53,38 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom > 200 ks

Dos Maderas set II. + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť