Dos Maderas + súdok

Do obľúbených

  • Exkluzívne, iba u GWS. Špeciálny, veľmi limitovaný balíček: pri nákupe Dos Maderas 5 +5 10YO, Seleccion a Luxus Doble Crianza Limited Edition dostanete originálny súdok Dos Maderas 4L v hodnote 125 EUR. Limitované, 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Návod na použitie: zo súdka je nutné vyliať tekutinu a potom ho dôkladne vypláchnuť vodou, vrátane kohútika, kým z neho nepotečie čistá voda. Keď je súdok čistý, naplňte ho fantastickým rumom Dos Maderas. Súdok majte neustále naplnený kvapalinou, inak môže dôjsť k zosychaniu dreva a netesnosti súdka.

217,43 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 31 ks

Dos Maderas + súdok

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Williams & Humbert

História a sláva sherry začína príchodom Maurov a ich vynálezu - destilačného prístroja, ktorým spotrebovávali prebytky z úrod, ktorý potom následne pridávali do nových vín. Vďaka šťastnej súhre prírodných podmienok v tomto najjužnejšom cípe Španielska vzniklo unikátne doliehované víno, ktoré sa spoločne s portským delí o najvyšší stupienok obľuby v tejto kategórii.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť