Durnberg 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček 5+1 špičkových rakúskych vín z vinárstva Dürnberg, zo známeho regiónu Weinviertel. Ako darček dostanete Grüner Veltliner "Grüner" v hodnote 9,15 €, ľahké, suché a osviežujúce víno s vôňou zelených jabĺk a jemnou chuťou grapefruitu. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Tipom je víno v kategórii Reserve. Weissburgunder Reserve Falkenstein je bohaté a krémové, vyrobené metódou "Sur Lie". Gruner Veltliner Falkenstein DAC je šťavnaté a pikantné, s tónmi čerstvých jabĺk a bieleho korenia. Ľahké víno s dostatočnou kyselinou, nádych ľalií a kvetov ovocných stromov, to je Falko. Riesling Falkenstein má plné telo s tónmi šťavnatých marhúľ a živou kyselinou. Všetko dopĺňa Zweigelt Falkenstein, jemné, elegantné víno s tónmi zrelých višní.

57,33 €

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 13 ks

Durnberg 5+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Weingut Dürnberg

oblasť Weinviertel ponúka zázemie viniciam Weingut Dürnberg vo Falkensteine. Vinárstvo je veľmi mladé a ich majiteľ Christopher Körner dobre vie, že krásna a korenistá príroda okolo Falkensteine jeho vínu prospieva. Nepoškvrnenú čistotu tónov ovocia a jasnú silu hrozna môžete pocítiť v ich Riesling Falkenstein aj šťavnatom Grüner Veltliner Falkenstein DAC.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť