Elixir 2+1

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček: Výber toho najlepšieho z kategórie rumových elixírov. Navyše od nás dostanete darček: Tripulante Caribbean Rum Elixir 0,7 l v hodnote 13,90 €. Krásne zaoblená sladká chuť, veľmi dobre vyvážená s tónmi medu a fíg. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Pre tých, ktorí majú radi rumy so sladším prejavom. V balíčku ochutnáte: Osemročný rumový likér z Fiji - Ratu, ktorý zrel v sudoch po bourbone. Finishovaný bol pomocou kávových moka zŕn a filtrovaný cez kokosové škrupiny. Jedinečná chuťová harmónia kávy a kokosu s delikátnou arómou pomaranča a tmavej čokolády. Kubánsky rumový likér Kawama jantárovej farby, s nádychom ovocných tónov. Chuť je vyváženou harmóniou vyzretých rumov, v ktorých sa pri dozrievaní macerovalo zrelé ovocie.

75,00 €

107,14 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Rezervujte si na prodejnu

Rezervovat

Elixir 2+1

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť