Gin Finsbury Platinum 0,7l

Do obľúbených

94% (3)

 • Finsbury Platinum 47% je gin s vyšším obsahom alkoholu - gin, ktorý dodáva výnimočný charakter tým najsofistikovanejším koktailom. Vyrába sa podľa tajnej receptúry, ktorú od roku 1740 prísne stráži rodina Josepha Bishopa.
 • Finsbury Platinum 47% je šesťkrát destilovaná z najlepších vybraných surovín. Dôvodom vysokého obsahu alkoholu je, že práve pri 47 % alkoholu sa najintenzívnejšie uvoľňujú a rozvíjajú arómy borievky, ako aj ďalších exotických plodov a vybraných bylín, z ktorých sa Finsbury Gin vyrába. Destilácia v malých dávkach prináša tomuto ginu rovnováhu chutí a dokonalosť.

16,19 €

23,13 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Iba na predajni

Rezervovat

Kód produktu: FPT070

Gin Finsbury Platinum 0,7l

Popis

Výrobca: Finsbury Distillery
Značka: Finsbury
Krajina pôvodu: Spojené kráľovstvo

Finsbury Platinum 47% je gin s vyšším podílem alkoholu – gin, který propůjčuje mimořádný charakter těm nejdokonalejším koktejlům. Byl vyroben dle tajného receptu, přísně střeženého již od roku 1740 rodinou Josepha Bishopa. Finsbury Platinum 47% je šestkrát destilovaný z té nejlepší výběrové suroviny. Důvodem pro jeho vysoký obsah alkoholu je to, že právě při 47% alkoholu se co nejintenzivněji uvolňuje a rozvíjí vůně jalovce, stejně tak jako ostatní exotických plodů a vybraných bylin, ze kterých je Gin Finsbury vyroben. Destilace v malých dávkách přináší rovnováhu chutí a dokonalost tohoto ginu.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 47 %
Objem: 0,70 L

Hodnotenia a komentáre (3)

94%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.
Overený zákazník - zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý tovar skutočne zakúpil.
Neoverený zákazník - nezaisťujeme, či zverejnená recenzia pochádza od spotrebiteľa, ktorý produkt skutočne zakúpil.

 • Overený zákazník

  Petr Vágner , hodnotenie: 100%

  09.01.2018

  Nikdy jsem na giny příliš nebyl, neboť podle mne mají většinou výrazné aroma po jalovci, což mi zrovna nevyhovuje, ale tento mi připadá skutečně lahodný a nevtíravý. Prostě si jej dokáži vychutnat, byť nejsem odborník.
 • Overený zákazník

  Jan Studnička , hodnotenie: 100%

  29.11.2016

  Mám chuť dát mizerné hodnocení, ale je to skutečná špička...silnější volty způsobují výraznější chuťové vlastnosti...kvalita za rozumné penízky...kdo koupí neprohloupí....
 • Overený zákazník

  Vladimír Rozhon , hodnotenie: 80%

  17.04.2014

  Silný, ale vyvážený, krásně se po něm dýchá.

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Finsbury Distillery

Viac o výrobcovi

Mohlo by sa vám tiež páčiť