Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Freixenet Mini Cordon Negro Brut

[freženet kordon negro bryt]

100% (3)

 • Má světle žlutou barvu s nazelenalými okraji. Jemná, elegantní vůně, klasická pro sekty, které zrají tradiční metodou v lahvi. Objevují se tóny opečeného toastu. Čistá, suchá, svěží a šťavnatá chuť.
 • Typická černá matná láhev. Nejprodávanější sekt na světě – představuje ve své kategorii skvělou hodnotu. Podávejte při teplotě 6–7°C.
 • 18–24 měsíců zrání ve sklepě.
 • 40% Parellada, 35% Macabeo, 25% Xarel-lo

Freixenet Mini Cordon Negro Brut

Akce Sleva 30 %

Původ

Vlastnosti

 • Zloženie: obsahuje siřičitany

Popis vína

Typická černá matná láhev. Suchý sekt (Cava) jehož základem jsou domácí odrůdy 40% Parellada, 35% Macabeo a 25% Xarel-lo. Má světle žlutou barvu s nazelenalými okraji. Jemná, elegantní vůně, klasická pro sekty, které zrají tradiční metodou v láhvi. Objevují se tóny opečeného toastu. Čistá, suchá, svěží a šťavnatá chuť. Tento nejprodávanější sekt na světě představuje ve své kategorii skvělou hodnotu. Podávejte při teplotě 6-7°C. Doporučujeme.

Freixenet

Freixenet je najslávnejším výrobcom sektu typu Cava v Španielsku. Dosahuje rovnakého ohlasu ako najväčší výrobcovia v Champagne. História vinárstva začala v roku 1889, ale s výrobou sektov Cava prišiel až v roku 1914 Pedro Ferrer Bosch - syn rodiny "La Freixenada".

Viac o výrobcovi

Hodnotenia a komentáre (3)

100%

Za každý komentár, ktorý napíšete získavate 10 Bobúľ.
Bobule môžete využiť na ďalšie nákupy! Hodnotiť môžu iba prihlásení používatelia.

 • Overený zákazník

  Miroslav Soukup , hodnotenie: 100%

  27.01.2017

  Škoda ,že ta lahev není větší ,než jsem stihl ochutnat byla prázdná
 • Overený zákazník

  Rostislav Trávnik , hodnotenie: 100%

  25.12.2016

  vynikajicí
 • Overený zákazník

  Olga , hodnotenie: 100%

  14.06.2014

  Osobne mám veľmi rada čierny Freixenet. Absolútne mi vyhovuje perlenie, jemná chuť a to, že je akurát suchý a nie je kyslý. Toto je ideálne balenie na pohár pred spaním do postele.Samozrejme ľadovo vychladený.

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť