Bottega Liquore Cioccolato 0,5l (čokoláda s lískovými ořechy)

Do obľúbených

  • Tento krémový likér je príjemne sladký, so stredným obsahom alkoholu. Má výraznú chuť horkej čokolády s nádychom lieskových orieškov. Vznikol v Piemonte v roku 1806, keď vysoká cena kakaa podnietila miestnych cukrárov nahradiť časť kakaa praženými mletými orechmi. Výsledkom je elegantná a intenzívna čokoláda s typickým kakaovým a orechovým buketom.
  • Gianduia Fondente je zamatovo krémový likér vyrobený zo starostlivo vybraných ingrediencií vrátane sicílskeho lieskovoorieškového krému a kakaa Santo Domingo, ktoré zvýrazňujú ovocné a kvetinové tóny charakteristické pre jemnú horkú čokoládu. Krém neobsahuje mlieko ani mliečne zložky.

14,55 €

29,10 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 72 ks

Kód produktu: 115721

Bottega Liquore Cioccolato 0,5l (čokoláda s lískovými ořechy)

Popis

Výrobca: Bottega
Značka: Bottega
Krajina pôvodu: Taliansko

Tento krémový likér je príjemne sladký, so stredným obsahom alkoholu. Má výraznú chuť horkej čokolády s nádychom lieskových orieškov. Vznikol v Piemonte v roku 1806, keď vysoká cena kakaa podnietila miestnych cukrárov nahradiť časť kakaa praženými mletými orechmi. Výsledkom je elegantná a intenzívna čokoláda s typickým kakaovým a orechovým buketom. Gianduia Fondente je zamatovo krémový likér vyrobený zo starostlivo vybraných ingrediencií vrátane sicílskeho lieskovoorieškového krému a kakaa Santo Domingo, ktoré zvýrazňujú ovocné a kvetinové tóny charakteristické pre jemnú horkú čokoládu. Krém neobsahuje mlieko ani mliečne zložky.

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 17 %
Objem: 0,50 L
Zloženie: voda, cukor, lieh, sicílska orechová pasta, glukózový sirup, kakao Santo Domingo, kukuričný škrob, prírodná aróma, stabilizátory (E415+E466)

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť