Gin&Tonic Fest: Etsu Japanese Gin + L´Acrobate Gin + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Gin&Tonic Fest: Pri nákupe japonského ginu Etsu 0,7l a francúzskeho organického ginu L´Acrobate 0,7l dostanete 50% zľavu na 12 ks prémiových talianskych tonikov Sanpellegrino v štýlových 0,2l fľaštičkách. Limitované, 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Porovnajte svieže a aromatické chute remeselných ginov z rôznych kútov sveta. Gin Etsu je destilovaný v Asahikawa Distillery na ostrove Hokkaidó. Obsahuje výťažky z celého radu japonských botanicals, ktoré mu dávajú prevažujúcu kvetinovú arómu s výraznou citrusovou stopou. Francúzsky gin L´Acrobate má perfektne vybalansovanú sviežosť, ovocitosť a výraznú arómu. Všetky zložky a prísady tohto francúzskeho ginu pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

78,00 €

20,53 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 156 ks

Gin&Tonic Fest: Etsu Japanese Gin + L´Acrobate Gin + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť