Gin&Tonic Fest: Marconi 46 Gin + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Gin&Tonic Fest: na nákup Marconi 46 Gin 0,7l dostanete 4 ks prémiového talianskeho toniku San Pellegrino 0,33l. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Marconi Gin 46 je vyrábaný v malých limitovaných sériách. Alebo si ho vychutnajte samotný. Zo slávnej destilérie Jacopo Poli, z Asiaga ležiacej na náhornej plošine severnej časti Veneta. Svoju unikátnosť získava infúziou borievky, muškátu, kosodreviny, borovice, mäty, kardamónu a koriandra.

38,79 €

19,20 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 69 ks

Gin&Tonic Fest: Marconi 46 Gin + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Jacopo Poli

Jacopo Poli nie je uznávaný iba v Taliansku. Ťažko si možno predstaviť špičkovú medzinárodnú gastronómiu bez tejto grappy v elegantných fľašiach. Poli destiléria bola založená v roku 1898 vo Schiavon a dodnes je vlastnená rodinou poli - v súčasnosti ju vedie Jacopo Poli.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť