Gin & Tonic Festival: Etsu Pacific Japanese Gin + L'Acrobate Gin + darček

Do obľúbených

  • Špeciálny balíček Gin&Tonic Fest: Pri nákupe japonského ginu Etsu Pacific Ocean Water 0,7l a francúzskeho organického ginu L´Acrobate 0,7l dostanete 50% zľavu na 12 ks prémiových talianskych tonikov Sanpellegrino v štýlových 0,2l fľaštičkách. Limitované, 1 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky.
  • Porovnajte svieže a aromatické chute remeselných ginov z rôznych kútov sveta. Etsu Pacific Ocean Water je destilovaný v Asahikawa Distillery na ostrove Hokkaidó. Je špecifický predovšetkým prídavkom morskej vody z Japonského mora, ktorá chuť ginu ozvláštni o slané tóny. Francúzsky gin L´Acrobate má perfektne vybalansovanú sviežosť, ovocitosť a výraznú arómu. Všetky zložky a prísady tohto francúzskeho ginu pochádzajú z kontrolovaného ekologického poľnohospodárstva.

78,00 €

20,53 €/l

Zobraziť dostupnosť v 12 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 156 ks

Gin & Tonic Festival: Etsu Pacific Japanese Gin + L'Acrobate Gin + darček

Novinka

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť