Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Veľká noc s Moravou: Ilias BIO 5+1

  • Špeciálny veľkonočný balíček vinárstva Ilias, Pavlov. Ako darček dostanete Veltlínske zelené, kabinet, v hodnote 7 EUR. Chuť je tiež korenistá, s jemnými podtónmi zeleného korenia. V závere výraznejšie, ale príjemná kyselina. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • V chuti Merlotu dominujú zrelé čierne čerešne a horká čokoláda, v závere vyzretá, ale napriek tomu jemná, trieslovina. Pinot Noir je v chuti plný, jemný, až zamatový. Pri Rizlingu sa objavujú v chuti tóny sušených marhúľ s príjemne štruktúrovanou kyselinou a dlhým, minerálnym a šťavnatým záverom. Chuť Tramínu je bohatá s korenistými tónmi, doplnené agátovým medom. Balíček dopĺňa Rulandské šedé, s tónmi medu, pomaranča a minerality so štipkou soli.

Veľká noc s Moravou: Ilias BIO 5+1

BIO

Zloženie tohto balíka

Vinárstvo Ilias

Vinárstvo Ilias je malé rodinné vinárstvo v malebnej obci Pavlov na južnej Morave, za ktorým stojí Georgios Ilias. Všetky práce zastávajú vlastnými silami rodinní príslušníci. Vinárstvo Ilias od roku 2011 vyrába vína v bio kvalite s rešpektom k prírode a pivniciam.

Viac o výrobcovi

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť