Tento produkt už nie je dostupný. Mohli by sa vám ale páčiť podobné produkty.

Ilias BIO 5+1

Do obľúbených

  • Balíček 5+1 vinárstva Ilias, Pavlov. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, kabinet, "U troch pannen", v hodnote 13 EUR. Chuť je s tónmi sušených marhúľ, a kandizovaného ovocia, s dlhým a šťavnatým záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Akcia je určená pre koncových zákazníkov, nie je určená pre veľkoobchody a gastro podniky. Čo ochutnáte?
  • Tipom balíčka je plný a zamatový Pinot Noir Reserve, s tónmi lesných jahôd a vianočného korenia, vyzretá trieslovina. Rizling vlašský "Slnečný vrch" má komplexnú chuť s tónmi minerality a citrusov. Cuvée Pinot je príjemne svieže, s bohatým nádychom citrusového ovocia. Plná, suchá Pálava s tónmi broskýň a hrušiek, ktoré sa prelínajú s minerálnymi podtónmi. Všetko dopĺňa šťavnatý a veľmi príjemný Veltlín, s tónmi žltého ovocia.

Ilias BIO 5+1

BIO

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Ilias

Vinárstvo Ilias je malé rodinné vinárstvo v malebnej obci Pavlov na južnej Morave, za ktorým stojí Georgios Ilias. Všetky práce zastávajú vlastnými silami rodinní príslušníci. Vinárstvo Ilias od roku 2011 vyrába vína v bio kvalite s rešpektom k prírode a pivniciam.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť