Veľká noc s Moravou: Ilias BIO 5+1

Do obľúbených

  • Špeciálny veľkonočný balíček 5+1 vinárstva Ilias, Pavlov. Ako darček dostanete Rizling rýnsky, kabinet, "U troch panien", v hodnote 11,75 EUR. Chuť je s tónmi sušených marhúľ, a kandizovaného ovocia, s dlhým a šťavnatým záverom. Limitované, 3 ks na objednávku. Čo ochutnáte?
  • Rizling rýnsky, komplexná chuť s tónmi ovocia, minerality, záver so slanou dochuťou. Tramín červený je bohatý, s tónmi korenia a agátového medu. Rulandské šedé, v chuti med, pomaranč a štipka soli. Tipom balíčka je Chardonnay Family Reserve, plnší s krémovou štruktúrou a nádychom kandizovaného ovocia a bielej broskyne. Šesticu doplní elegantný Veltlín, šťavnatý s tónmi mirabeliek.

60,87 €

Zobraziť dostupnosť v 11 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 2 ks

Veľká noc s Moravou: Ilias BIO 5+1

Novinka BIO

Zloženie tohto balíka

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Vinárstvo Ilias

Vinárstvo Ilias je malé rodinné vinárstvo v malebnej obci Pavlov na južnej Morave, za ktorým stojí Georgios Ilias. Všetky práce zastávajú vlastnými silami rodinní príslušníci. Vinárstvo Ilias od roku 2011 vyrába vína v bio kvalite s rešpektom k prírode a pivniciam.

Viac o výrobcovi

Ochutnajte ďalšie produkty od výrobcu

Všetky produkty

Mohlo by sa vám tiež páčiť