Irishman 12 Years Old Malt 0,7l

Do obľúbených

  • Neuveriteľne plná vôňa, nezameniteľné stopy po sudoch po bourbone s mierne sladkými tónmi vanilky, škorice a dokonca klinčekov. Všetko sa prelína s tónmi jabĺk, hrušiek, opáleného dreva a čerstvo usušeného sena. Prvý dúšok je explóziou bohatých chutí, vanilkovo sladkých a jemne podčiarknutých čiernym korením, ktoré pomaly ustupujú šťavnatému ovocnému stredu a v závere odovzdávajú štafetu zdržanlivému obiliu. Plnosť tela sa rýchlo vytráca, ale zanecháva za sebou pretrvávajúcu vyváženú chuť jačmeňa a duba.
  • Táto vynikajúca írska jednosladová whiskey dozrievala 12 rokov v prepálených sudoch po americkom bourbone ako prvá náplň. Každý rok sa pre The Irishman 12 YO Single Malt vyberie len niekoľko najlepších sudov a vytočí sa maximálne 6 000 fliaš, ktoré sa nefiltrujú chladením. Každá fľaša je označená číslom šarže ako znakom kvality. Staršie verzie whiskey môžu byť stále dostupné v obchodoch.

62,45 €

89,21 €/l

Zobraziť dostupnosť v 13 prodejnách Odesielame ihneď Skladom 44 ks

Kód produktu: IRM012

Irishman 12 Years Old Malt 0,7l

Popis

Značka: Irishman
Krajina pôvodu: Írsko

Vlastnosti

Obsah alkoholu: 43 %
Objem: 0,70 L

Ohodnoťte tento tovar


1 2 3 4 5 0 - nejhorší, 5 - nejlepší

Komentáre vyjadrujú názor diskutujúcich a prevádzkovateľ tohto webu nie je akokoľvek zodpovedný za ich obsah. Prevádzkovateľ si však vyhradzuje právo zmazať či upraviť nevhodné príspevky.

Mohlo by sa vám tiež páčiť